Team  
Directeur
Dhr. A.J.(Arjan) Harskamp
directie@gomarusschool.nl

 
   
Leerkracht verrijkingsgroep
Mw. A.(Arinda) van den Berg - Cromwijk
a.vandenberg@rsalphen.nl

 
   
Teamleider en leerkracht groep 3/4
Mw. M.W.(Mathilde) de Bonte-Klaassen
m.debonte@gomarusschool.nl

 
   
Managementassistente
H.J. (Hetty)Bos - Schreurs
h.bos@gomarusschool.nl

 
   
Interieurverzorgster
Mw. I.(Ingrid) van Dijk - Sollie
 

 
   
Peuterspeelzaalleidster en interieurverzorgster
Mw. G.(Gery) Rijsdam-Wendt


 
   
Onderwijsassistente en ICT-er
Mw. E.H.(Elize) Freriks - Hamelink 

e.h.freriks@gomarusschool.nl
   
Leerkracht groep 7/8
Mw. C.N.(Caroline) Geluk-Van Popering
c.geluk@gomarusschool.nl
   
Leerkracht groep 3/4
Mw. C.J.S. (Caroline) van Hekke - Ruit
c.vanhekke@gomarusschool.nl
   
Leerkracht groep 1/2
Mw. P.H.(Hester) de Groot - Schot 
h.degroot@gomarusschool.nl

 
   
Leerkracht groep 1 / 2
Mw. N. (Naomi) Talukder - Roggeveen
n.talukder@gomarusschool.nl

 
   
Peuterspeelzaalleidster
Mw. E.G.(Dineke) Koudstaal - ten Voorde
d.koudstaal@gomarusschool.nl

 
   
Leerkracht groep 5/6
Mw. S. (Sanne) Faasse
s.faasse@gomarusschool.nl

 
   
Onderwijsassistente
Mw. H.M.(Riekje) Nijsse - Rommers 
r.nijsse@gomarusschool.nl

 
   
Leerkracht groep 5/6
Mw. D.J.(Anneke) Roos - van Moolenbroek
a.roos@gomarusschool.nl 

 
 
 

Leerkracht groep 7/8  
Mw. J.(Janny) Verweij - Noordam 
j.verweij-noordam@gomarusschool.nl